НОВИНИ

Суд до Різдва заборонив намети на Майдані Незалежності

Окружний адміністративний суд Києва 21 листопада ухвалив рішення про обмеження проведення акцій на Майдані Незалежності в Києві 22 листопада. Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер громадської організації «Коаліція учасників помаранчевої революції» Сергій Мельниченко.

За його словами, вранці 21 листопада до суду надійшов позов від Київської міської державної адміністрації про обмеження реалізації права КУПРу та інших суб'єктів на проведення акції на честь 9-ї річниці Помаранчевої революції на Майдані Незалежності.

Мельниченко зазначає, що позов суд задовольнив повністю.

Своїм рішенням суд заборонив КУПРу та іншим суб'єктам з 22 листопада 2013 по 7 січня 2014 встановлювати намети на Майдані, вул. Хрещатик та Європейській площі в Києві.

КУПР подав до КМДА заявку на проведення акції 5 листопада.

«Проте міська адміністрація звернулася до суду лише сьогодні - напередодні самої акції. Про час і місце розгляду судом позовної заяви керівництву організації не повідомили. Розгляд справи відбувся ще в обід, а про наявність вже винесеного судового рішення в організації дізналися тільки ввечері. Таким чином, влада доклала максимум зусиль, щоб перешкодити активістам підготувати належну апеляційну скаргу на неправосудне рішення», - заявляє Мельниченко.

Відповідачами в позові КМДА були дві громадські організації: КУПР і громадський рух «Українська патріотична асамблея».

Остання, за даними Мельниченка, ще напередодні відмовилася від проведення заходів у цей день.

Як відомо, станом на 22:30 на Майдані зібралося приблизно 300 людей, незадоволених рішенням Кабінету міністрів про принку підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.