Відповідно до повідомлення, виконком стурбований як кількістю запитів, що надходять, так і тим, що вони містять вимоги надати конфіденційну інформацію.
Зокрема, міліція надсилала запити з вимогою надати номери ідентифікаційних податкових номерів чиновників міськради.
Прес-служба підкреслює, що керівники підрозділів міліції, які надсилають запити, на свій розсуд установлюють терміни підготовки відповідей або надають їм статус невідкладних і термінових.
Відповідно до повідомлення, кількість і характер запитів перевищив розумні рамки.
Зокрема, тільки з 23 січня по 10 лютого міськрада одержала від міліції 15 запитів.
Як повідомляло агентство, у Черкасах проживає 0,288 млн осіб.
Нагадаємо, нещодавно Конституційний Суд України дозволив політикам і чиновникам утаємничувати інформацію про себе.
Згідно з рішенням КС збирання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди державою, органами місцевого самоврядування, юридичними або фізичними особами є втручанням в її особисте та сімейне життя.
Конституційний суд зробив висновок, що до інформації про особисте й сімейне життя особи належать будь-які відомості про відносини немайнового й майнового типу, обставини і події, відносини, пов'язані з особою й членами її сім'ї, крім передбаченої в законі інформації, пов'язаної з виконанням функцій держави або органа місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
Представники опозиції вважають, що рішення Конституційного суду, яким було обмежено право на збирання та поширення інформації про особу, покликане законсервувати корупцію у владі.
Читайте також: Влада приховує інформацію про чиновників