Зокрема, мер міста розповів про взаємодію місцевої влади та міських засобів масової інформації. На його думку, преса почувається вільно, але в інтернеті дуже багато негативної інформації.
«У Краматорську достатня кількість якісних видань. Вони не дають дрімати місцевій владі. У мене нормальні стосунки з пресою. Хотілося б, щоб журналісти об'єктивно висвітлювали роботу міської влади. В інтернеті, на жаль, спостерігається протилежна картина. Нормальна людина після п'яти хвилин читання різних форумів впадає в ступор: суцільне хамство і негатив», – зазначив він.
На думку Костюкова, саме інтернет сформував у населення негативну думку з приводу видобутку сланцевого газу.
«Ми повинні професійно боротися з цим, – додав він. – Треба навести порядок в ефірі. Вигуки «геть, ганьба» – це не дискусія».
Також він зазначив, що преса в Краматорську почувається вільно, журналісти мають можливість спілкуватися з будь-яким чиновником і отримувати необхідну інформацію.
На запитання, як часто він проводить прес-конференції, мер відповів, що цілком достатньо того, що журналісти присутні на робочих апаратних нарадах.
«Там можна отримати більше інформації, ніж на будь-якій прес-конференції», – зазначив він.
Нагадаємо, 18 березня перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін запропонував запровадити кримінальну відповідальність за наклеп в Україні. Згідно з опублікованою інформацією, він має намір внести зміни у відповідну статтю до законодавства під час нинішньої каденції парламенту.
Як відомо, у жовтні 2012 року Верховна Рада скасувала прийнятий раніше у першому читанні проект закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, що стосуються посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини". Законопроект за авторством регіонала Віталія Журавського був прийнятий у першому читанні у вересні та викликав хвилю протестів в Україні.
Проект закону також викликав критику з боку Єврокомісії, Ради Європи, ОБСЄ, громадських організацій та депутатів Європарламенту.