Манафорт таємно працював в інтересах Путіна – АР

22 Березня 2017, 15:28

Американський політконсультант Пол Манафорт таємно працював в інтересах президента Росії Володимира Путіна, повідомляє агентство Associated Press, посилаючись на документи, які опинилися в руках журналістів.

За даними AP, у 2005 році Манафорт написав стратегію, яка, за його словами, "може принести величезну користь уряду Путіна". Він співпрацював із Путіним не безпосередньо, а через російського бізнесмена Олега Дерипаску, близького до глави держави РФ.

Агентство пише, що контракт Манафорта з Дерипаскою почався у 2006 році та тривав як мінімум до 2009 року. За цим контрактом Манафорт щорічно отримував $10 млн.

У коментарі Associated Press Манафорт підтвердив, що працював на Дерипаску, але назвав трактування роботи неприйнятним.

Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа. Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.