Манафорт дав свідчення в сенаті США щодо зустрічі з російським адвокатом — ЗМІ

25 Липня 2017, 21:21

Колишній глава передвиборчого штабу американського президента Дональда Трампа Пол Манафорт дав свідчення в комітеті з розвідки сенату США. Про це повідомляє Associated Press.

За словами джерел в сенаті, його свідчення стосувалися виключно зустрічі з російським адвокатом Наталією Весельницькою у червні 2016 року.

Одне з джерел додало, що Манафорт погодився на додаткові інтерв'ю з комітетом сенату.

«Пол Манафорт зустрівся цього ранку, згідно із попередньою угодою, із представниками двох партій в комітеті з розвідки сенату і повністю відповів на всі питання», — повідомив представник Манафорта агентству Reuters.

Пол Манафорт є одним із кількох людей, пов’язаних свого часу з кампанією Трампа, які перебувають під наглядом комітетів Конгресу США, що розслідують втручання Росії у вибори 2016 року.

Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа. Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з "чорної бухгалтерії" Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Згодом сам Манафорт підтвердив, що отримав гроші від політичній партії колишнього президента України Віктора Януковича.