Луценка засудили до 4 років ув’язнення

27 Лютого 2012, 15:07

Зокрема, суд визнав, що в кримінальній справі проти Луценка достатньо доказів його вини у присвоєнні коштів у змові з його колишнім водієм Леонідом Приступлюком за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу.

Крім того, суд визнав Луценка винним у незаконному виділенні квартири Приступлюку

Суд також постановив стягнути з Луценка на користь МВС України понад 643 тис. грн. як компенсацію за незаконне святкування Дня міліції в Палаці «Україна» у 2008-2009 роках.. 

Суд також заборонив Луценку протягом 3 років обіймати державні посади.

Вирок вступає в силу з моменту арешту екс-міністра.

Екс-водія Луценка Леоніда Приступлюка засудили до трьох років умовно. 

Нагадаємо, держобвинувачення просило суд засудити Луценка до 4 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, а його колишнього водія Леоніда Приступлюка до 3 років позбавлення волі умовно.

Луценка звинувачували у незаконному позачерговому виділенні квартири Приступлюку та зарахуванні його цивільного стажу в міліцейський, у затвердженні наказу про святкування Дня міліції в 2008-2009 роках під час дії рішення Кабінету Міністрів про економію бюджетних коштів.

Сам Луценко своєї провини не визнає. Він вважає, що державне обвинувачення проігнорувало докази, отримані під час суду, і використовувало сфальсифіковані, на думку екс-міністра, докази, отримані на досудовому слідстві. І має намір добиватися визнання своєї невинності.

Луценко перебуває під арештом з 26 грудня 2010 року.

Луценко оскаржив свій арешт у Євросуді, публічні слухання у справі призначені на 17 квітня

Як повідомляв Тиждень, п’ятеро правоохоронців, які вели справи колишніх урядовців Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, отримали службове підвищення.

читати ще

показати ще
98