НОВИНИ

86 свідків у справі Луценка змінили свої свідчення

86 свідків, допитаних у Печерському районному суді у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка змінили або скорегували свої свідчення. Про це сьогодні заявив захист Луценка, повідомляє кореспондент Тижня.

Окремих свідків, за словами захисту, звільнили з Міністерства внутрішніх справ, а проти одного з них – Валерія Мельника держобвинувачення вимагає порушити справу.

За словами адвоката Луценка Олексія Баганця, під час судового слідства сам свідок заявив, що його тримали у прокуратурі, не пускаючи до туалету, не даючи зробити перев’язку ран після важкої операції.

«Сам свідок Мельник визнав тиск слідства на нього», – додав адвокат.

Він також наголосив на тому, що перед допитому у суді 7 жовтня 2010 року свідку Мельнику двічі телефонували з прокуратури з проханням підтвердити свідчення на допитах під час досудового слідства.

«Ваша честь, якби ж така ситуація була лише з Мельником. Але про це говорила свідок Василенко та інші свідки у суді», - наголосив Олексій Баганець.

Зокрема, він додав, що свідку Богдану Василенку слідчі погрожували звільненням із роботи в МВС.

Нагадаємо, державний обвинувач Дмитро Лобань заявив, що свідки у кримінальній справі щодо Юрія Луценка підтвердили як фактичні обставини інкримінованих злочинів, так і свої показання, надані на досудовому слідстві.

Раніше Генпрокуратура заявляла, що винуватість Луценка підтвердили 83 свідка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.