“Лікарів без кордонів” та Червоний хрест просять допомогти Тимошенко

18 Листопада 2011, 12:52

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов.

"Керівництво партії "Батьківщина" змушене звертатися до міжнародного комітету Червоного хреста, Всесвітньої організації охорони здоров'я, до міжнародної організації "Лікарі без кордонів". Ми інформуємо ці шановні громадські організації щодо ситуації, яка склалася з нашим лідером, Юлією Володимирівною Тимошенко, і ми просимо їх втрутитися в цю ситуацію відповідно до їх статутів, відповідно до їх громадської діяльності", – сказав він.

Турчинов підкреслив, що на цей крок партія змушена йти після того, як ні керівництво Лук'янівського СІЗО, ні Міністерство охорони здоров'я не реагує на прохання про проведення діагностики Тимошенко в спеціалізованій клініці, незважаючи на те, що стан здоров'я екс-прем'єра постійно погіршується і вона вже 15 днів не піднімається з ліжка.

Турчинов також заявив, що до проблем зі спиною у Тимошенко додалися симптоми, які проявлялися ще під час розгляду справи в суді, а саме великі синці.

Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко вважає необхідним дозвіл Апеляційного суду Києва для проведення магнітно-резонансної томографії спини Тимошенко.

9 листопада депутат із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" у Верховній Раді Сергій Власенко після візиту до Тимошенко в СІЗО заявив про те, що вона не може пересуватися без сторонньої допомоги.

15 листопада Власенко заявив, що медики не встановили діагноз Тимошенко.