НОВИНИ

Турчинов заявляє, що Тимошенко вся в синцях

Один з лідерів партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявляє, життю екс-прем’єра Юлії Тимошенко загрожує реальна небезпека. Про це Турчинов заявив 18 листопада на прес-конференції.

«Життю Юлії Володимирівни загрожує реальна небезпека», - сказав Турчинов і додав, що стан її здоров’я продовжує погіршуватись.

За словами Турчинова, до проблем зі спиною Тимошенко додались симптоми, які раніше проявлялись ще під час судових засідань, зокрема, на її тілі з’явились великі крововиливи, розмір деяких з них досягає 15 см.

Турчинов зазначив, що при цьому Тимошенко продовжують відмовляти у зустрічі з її лікарем. Він нагадав, що керівництво «Батьківщини» зверталось до керівництва СІЗО, Міністерства охорони здоров’я, однак і сьогодні з парламентської трибуни профільний міністр жодних реальних пояснень не надав.

Як повідомлялось, виступаючи у Верховній Раді на «годині запитань до Кабінету Міністрів» міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко заявив, що для проведення магнітно-резонансної томографії Юлії Тимошенко, потрібний дозвіл Апеляційного суду Києва.

При цьому міністр підкреслив, що у зв'язку з тим, що екс-прем'єр перебуває в СІЗО, усе, пов'язане з її обстеженням, має узгоджуватися з Державною пенітенціарною службою.

Аніщенко також повідомив, що представники МОЗ більш як 20 разів намагалися провести обстеження Тимошенко, але вона погодилася на це тільки 5 разів.

З його слів, екс-прем'єрові прописано курс лікування й вона його проходить.

Нагадаємо, медична комісія МОЗ вважає необхідним додаткове обстеження Тимошенко для підтвердження діагнозу.

15 листопада депутат Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергій Власенко заявив, що медики не встановили діагноз Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.