НОВИНИ

Медики обстежать Тимошенко лише з дозволу суду

Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко вважає необхідним дозвіл Апеляційного суду Києва для проведення магнітно-резонансної томографії спини колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це міністр сказав, виступаючи у Верховній Раді на "годині запитань до Кабінету Міністрів".

Депутат із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Шевчук поцікавився в міністра, чому медкомісія МОЗ, що проводить обстеження Тимошенко, не дає згоди на проведення МРТ поза СІЗО.

"Щоб обстежити її рентгенологічно й провести обстеження МРТ, для цього необхідно рішення Апеляційного суду міста Києва. Ми готові надати допомогу, якщо отримаємо рішення Апеляційного суду", - відповів Аніщенко.

При цьому міністр підкреслив, що у зв'язку з тим, що екс-прем'єр перебуває в СІЗО, усе, пов'язане з її обстеженням, має узгоджуватися з Державною пенітенціарною службою.

Аніщенко також повідомив, що представники МОЗ більш як 20 разів намагалися провести обстеження Тимошенко, але вона погодилася на це тільки 5 разів.

З його слів, екс-прем'єрові прописано курс лікування й вона його проходить.

Нагадаємо, медична комісія МОЗ вважає необхідним додаткове обстеження Тимошенко для підтвердження діагнозу.

15 листопада депутат Верховної Ради від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Власенко заявив, що медики не встановили діагноз Тимошенко.

11 листопада доктор медичних наук, завідувач кафедрою ортопедії й травматології Національного медичного університету ім. А. Богомольця Олександр Бур'янов, що очолював медкомісію, яка проводила обстеження Тимошенко, заявив, що вважає, що стан здоров'я екс-прем'єра дає їй можливість брати участь у слідчих діях.

Він також спростував інформацію про сторонній вплив на лікарів при складанні медичного висновку.

9 листопада Власенко після візиту до Тимошенко в СІЗО заявив про те, що вона не може пересуватися без сторонньої допомоги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.