Кваснєвський запевняє, що працює з Коксом над питанням лікування Тимошенко за кордоном

Акценти
26 Червня 2013, 11:08

Сьогодні він бере участь у конференції до Дня боротьби з наркоманією. Крім цього, сьогодні відновиться робота самої місії.

На запитання перед початком конференції у Києві, якими є шанси Юлії Тимошенко на лікування за кордоном, Кваснєвський відповів: «Я нічого не можу сказати зараз. Робота місії розпочнеться сьогодні ввечері. Завтра-післязавтра ми будемо у Києві та Харкові. Побачимо,що буде. Ми працюємо».

Нагадаємо, питання про можливість лікування Тимошенко за кордоном порушувалося неодноразово. Проте керівники держави і представники правоохоронних органів неодноразово заявляли, що українське законодавство не дозволяє лікувати ув'язнених закордоном. При цьому Сергій Власенко, захисник Тимошенко, заявляв, що для направлення екс-прем'єра на лікування в іноземну клініку не потрібно вносити зміни в законодавство.

Президент Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками опозиційних фракцій, за словами лідера фракції ВО «Батьківщина» Арсенія Яценюка, заявив, що питання про можливість лікування Тимошенко за кордоном розглядається

Глава МЗС Німеччини підтвердив пропозицію про лікування Тимошенко.

90