НОВИНИ

Янукович заявив, що якби міг, то відправив би Тимошенко на лікування за кордон

Президент Віктор Янукович запевняє, що питання лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном буде вирішуватися в рамках законодавства. Про це він заявив в інтерв'ю донецьким журналістам, яке у п'ятницю, 18 травня, показав Перший національний.

«Тільки ступив на донецьку землю. В аеропорту стояла група людей. З тривогою до мене знайомі: «Як же ми здаємо аеропорт, ми до Євро-2012 стільки грошей вклали, дороги будуємо, готелі, а до нас не поїдуть?», - розповів президент.

«Я кажу: а з чого ви взяли? Тобто кожен по-своєму це розуміє. Я говорю: уже всі квитки продані. Немає вже квитків. Я вам навіть скажу, що в мене був якийсь ресурс запрошень, але вже намагаються залізти у мій фонд. Це ж для ВІП-гостей, які будуть їхати. Це ж ганьба, якщо хтось приїде, а ми не приймемо», - уточнив Янукович.

«Є політична складова. Йде, якесь політичне життя. Так, ми маємо цю проблему. Припустимо, я кажу, вам все це докладно розповідати чи ні? Вони мені кажуть: «Та ні, та ви її відправте куди-небудь, цю Тимошенко, пишуть же: хочуть її забрати, хай її лікують». Та справа в тому, що я не можу цього зробити за законом», - зазначив він.

«Якби я міг це зробити, і від мене б це залежало, я б це зробив», - додав президент.

Янукович уточнив, що «закони не дозволяють, і потрібні відповідні рішення в рамках закону, щоб це можна було зробити».

«А Євро-2012 буде, будуть уболівальники, ну хтось не приїде, з тих, хто вирішив якимось чином висловити своє ставлення до Тимошенко», - підсумував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.