Кучма пояснив, що уникнути очної ставки з Мельниченком йому допоміг слідчий

24 Березня 2011, 15:14

На питання, чи дійсно він відмовився від очної ставки з Мельниченком за станом здоров'я, Кучма відповів: "Подивіться на мене, я що схожий на хворого?".

"Я дійсно відмовився від очної ставки. Слідчий має право або зробити очну ставку, або ні. Я написав офіційну заяву з проханням, де пояснив свої мотиви, чому не хочу зустрічатися з Мельниченком, з цим діячем міжнародного масштабу, і слідчий зі мою погодився", – сказав екс-президент. "З Мельниченком все – не передбачається (очної ставки – ред.)", – додав Кучма.

"І взагалі, про що мені з ним говорити? Я би просидів по той бік столу мовчки, в мене є таке право. А він би ніс нісенітницю", – зазначив Кучма.

Нагадаємо, раніше Мельниченко заявив, що очна ставка перенесена на п'ятницю у звязку зі станом здоров'я Кучми.

На попередньому допиті в середу Кучма відмовився від очної ставки з Мельниченком.

Водночас в четвер Кучма знову заявив, що не хотів би очної ставки з Мельниченком, але якщо це необхідно, готовий до неї.

При цьому Кучма заявив, що Генпрокуратура провела очну ставку між колишнім президентом Леонідом Кучмою та Олексієм Пукачем – колишнім начальником кримінальної розвідки МВС, обвинувачуваним в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Проти другого президента України порушено кримінальну справу за ч. 3. ст. 166 КК в редакції 1960 року ("перевищення влади або службових повноважень"; карається позбавленням волі строком від 5 до 12 років). Його обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.