НОВИНИ

Очну ставку Кучми і Мельниченка перенесли. Екс-президенту стало зле

Очна ставка, яка мала відбутися сьогодні у Генеральній прокуратурі між екс-майором Управління Держохорони Миколою Мельниченком та колишнім Президентом України Леонідом Кучмою, не відбулася через погіршення стану здоров’я останнього.

Про це журналістам повідомив Мельниченко, який вийшов із приміщення Головного слідчого управління Генпрокуратури, куди його викликали для проведення слідчих дій, зокрема, для очної ставки з екс-президентом.

«Сьогодні очної ставки у мене з Кучмою не було. Леонід Данилович погано себе дуже почуває, і на прохання слідчого у зв’язку з поганим станом Кучми очна ставка зі мною перенесена на завтра, на 10.00», - сказав Мельниченко, не уточнивши, водночас, від кого він дізнався про погіршення стану здоров’я екс-президента.

Разом з тим він додав: «Мені чисто по-людськи жаль людину, яка в такому віці переживає такі напруження. Хочеться йому побажати, щоб на завтра він був вже у доброму стані».

Нагадаємо, напередодні Мельниченко заявив, що Кучма, який у середу також був у Генпрокуратурі, злякався очної ставки з ним

Сьогодні, однак, екс-президент заявив, що готовий до очної ставки з Мельниченко.

Проти другого президента України порушено кримінальну справу за ч. 3. ст. 166 КК в редакції 1960 року ("перевищення влади або службових повноважень"; карається позбавленням волі строком від 5 до 12 років). Його обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.