Кучма і Мельниченко знову не зустрілися

28 Березня 2011, 13:39

Про це журналістам повідомив Кучма після допиту в Генпрокуратурі.

"Ні, (очної ставки) не було. З простої причини – у мене новий адвокат, я з ним учора (27 березня) тільки познайомився. З моєю справою він абсолютно не знайомий, ми попросили перерву (у слідчих діях) ", – сказав Кучма.

Він відмітив, що наступного разу прийде в Генпрокуратуру 30 березня в 11.00.

Кучма вкотре відзначив, що не бажає проводити очну ставку з Мельниченком. Однак, зауважив, що якщо слідчий прийме таке рішення, то він буде готовий це зробити.

Нагадаємо, Кучма вже двічі переносив очну ставку. Спочатку він категорично відмовився. Наступного разу, за словами Мельниченка, що очна ставка була перенесена у зв’язку зі станом здоров'я Кучми.Однак за словами Кучми, зустрічі не було через його звернення до слідчого.

Для захисту своїх інтересів в суді Кучма найняв відомого американського адвоката, спеціаліста в кримінальному праві Алана Дершовіца. Крім того, екс-президент заявив про намір найняти ще одного адвоката – Ігоря Фоміна, який, як відомо, захищає Юрія Луценка, Богдана Данилишина та Євгена Корнійчука. 

Генеральна прокуратура порушила справу щодо Леоніда Кучми у справі про вбивствожурналіста Георгія Гонгадзе та побиття журналіста Олексія Подольського.

читати ще

показати ще
97