«Згідно зі стратегією розвитку НСК «Олімпійський», арена має вийти на самоокупність через два роки. У 2012-му заплановані прибутки становлять 110 млн. грн. при бюджеті стадіону у 120-125 млн. грн. – з різницею у 10%. Подібні завдання ставимо і перед «Ареною Львів», – повідомив Колесніков.
За його словами, усі чотири українські футбольні арени, які прийматимуть Євро-2012, «мають добрячий запас міцності», оскільки вони відповідатимуть європейським вимогам ще 30 років.
«Якщо порівняти їх з аренами 80-х, то це зовсім інші стадіони. Деякі іспанські арени, які готували до Чемпіонату світу-82, досі функціонують. Вони не надто зручні для глядачів, особливо «Камп Ноу», але там досі грають найважливіші матчі євротурнірів», – пояснив віце-прем`єр.
Колесніков нагадав, що після завершення Євро-2012 спортивні об`єкти будуть передані у сферу управління новоствореного державного концерну «Спортивні арени України».
«Щодо використання цих арен, то на сьогодні вже підписані контракти з футбольними клубами «Карпати» і «Динамо» (Київ). Львів’яни вже провели перший матч на новому стадіоні. Кияни почнуть грати на НСК «Олімпійський» з наступної весни. Таким чином, новозбудовані арени уже починають заробляти кошти на своє утримання», – зазначив Колесніков.
Нагадаємо, за словами віце-прем’єр-міністра – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, Україна готується прийняти під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року (з 8 червня до 1 липня) як мінімум мільйон футбольних уболівальників.
Прямі витрати України на проведення Євро-2012, за словами Колеснікова, не перевищать 750 мільйонів доларів.