НОВИНИ

Колесніков обіцяє витратити на Євро-2012 не більше $750 млн

Прямі витрати України на проведення Євро-2012 не перевищать 750 мільйонів доларів, заявив віце-прем`єр-міністр України - міністр інфраструктури і транспорту Борис Колесніков в ефірі програм «Велика політика».

«Усі прямі витрати України на Євро-2012 становитимуть 750 мільйонів доларів», - зазначив Колесніков, уточнивши, що ці витрати пов`язані з будівництвом стадіонів в Києві та Львові.

Віце-прем`єр також повідомив, що кошти на інші потреби, зокрема ті, які стосуються розвитку інфраструктури (будівництво аеропортів, доріг, реконструкції вокзалів) виділяються з держбюджету щороку, і їх фінансування не пов`язане з проведенням континентальної футбольної першості.

Нагадаємо, що  21 березня Кабінет міністрів збільшив  на 900 млн грн (або на 71,4% - до 2161 млн грн) вартість будівництва терміналу, включаючи паркінг і огорожу, в міжнародному аеропорту "Донецьк»  за 2009-2011 роки.

Ще через місяць — 20 квітня — Кабмін затвердив поданий Міністерством інфраструктури скоригований проект реконструкції Львівського аеродрому, яким загальна кошторисна вартість будівництва збільшена в 2,24 разу — до 2 млрд 195,7 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.