НОВИНИ

Колесніков чекає не менше мільйона гостей Євро-2012

Україна готується прийняти під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року (з 8 червня до 1 липня) як мінімум мільйон футбольних уболівальників, повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Треба враховувати, що в червні, коли проходитиме турнір, як правило, ще не час масових відпусток. Тому, думаю, буде багато таких уболівальників, які приїдуть в Україну лише напередодні матчу своєї збірної, а потім одразу ж вирушать додому. Не думаю, що хтось затримається тут на цілий місяць. Але, як мінімум мільйон футбольних уболівальників відвідає Україну», - сказав він в інтерв'ю львівській газеті «Експрес», повідомляє "Інформаційний центр Україна-2012".

За його словами точніші підрахунки кількості гостей Євро-2012 можна буде зробити після жеребкування фінальної частини турніру 2 грудня, коли стане зрозуміло, збірні яких країн гратимуть в тих або інших містах.

Адже в підрахунках кількості приїжджих, фахівці спираються в першу чергу, на загальну кількість місць на чотирьох стадіонах України.

Нагадаємо, авторитетний британський путівник The Lonely Planet поряд з Угандою, М’янмою, Кубою, Бутаном та Кубою включив Україну до топ-10 країн світу, які варто відвідати в 2012 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.