Кокс із Кваснєвським оцінюють шанси вирішення проблеми Тимошенко “50 на 50”

13 Листопада 2013, 22:19

"Наступного тижня ми відправимося в 27-у місію і проведемо стільки зустрічей, скільки необхідно часу, щоб убезпечити успіх. Фізично ми змучені, але наше бажання залишається незмінним", – сказав Кокс у середу в Брюсселі на прес-конференції.

У свою чергу Кваснєвський заявив, що оцінює шанси позитивного розвитку ситуації в Україні наступного тижня як 50 на 50.

"Ми сподіваємося, що є шанс знайти рішення. Я бачу цей шанс 50 на 50", – сказав Кваснєвський на прес-конференції в середу.

Крім того, Кваснєвський і Кокс роз'яснили журналістам суть існуючих складнощів, але обидва політики сподіваються на позитивне вирішення ситуації.

"Давайте зробимо наступний тиждень історичним, а не політичним", – закликав Кокс.

Нагадаємо, 13 листопада Європарламент продовжив місію Кокса-Кваснєвського в Україні.

Як відомо, цього ж дня відбулося позачергове засідання Верховної Ради, де планувалося розглянути три законопроекти, необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Втім, за словами спікера Володимира Рибака, щодо двох з них – законопроекту про прокуратуру та вибори народних депутатів потрібно врахувати чимало поправок, а щодо вирішення питання Юлії Тимошенко – політичні сили взагалі не дійшли консенсусу і не визначили компромісний законопроект.  

Присутні у Верховній Раді екс-президент Польщі та член місії Європейського парламенту Алєксандр Кваснєвський по завершенню позачергового засідання  висловили сподівання, що Верховна Рада 19 листопада врешті-решт ухвалить всі необхідні для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроекти. 

Три опозиційні фракції звернулися до представників спостережної місії Європарламенту з проханням не давати негативний звіт щодо України.