НОВИНИ

Рибак вирішив, що депутатам немає з чим працювати, і під вигуки "Ганьба! закрив засідання Ради

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив позачергове засідання парламенту.

Він зазначив, що з трьох питань порядку денного жодне не можна розглядати.

Як зазначив Рибак, тимчасовою робочою групою для доопрацювання законопроектів щодо лікування осіб, засуджених до позбавлення волі, до розгляду Верховною Радою відповідний законопроект не підготовлений. А комітет прийняв рішення, що всі законопроекти потрібно направити на доопрацювання на базі цієї робочої групи.

«Наступні два законопроекти – про прокуратуру і вибори народних депутатів також не підготовлені. І дійсно там стільки поправок, що їх місяць треба розглядати в комітетах», – зазначив спікер, додавши, що термін подачі поправок у ці законопроекти закінчується у п’ятницю, 15 листопада.

«За такої ситуації, відповідно до вимог Конституції, ми не можемо позбавляти права народних депутатів подавати свої позиції. Таким чином, з трьох питань на позачерговому засіданні Верховної Ради два не можуть розглядатися через поправки, а одне – не підготовлене. Тому позачергове засідання Верховної Ради оголошую закритим. Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок, 19 листопада о 10:00», – підсумував Рибак.

Така заява викликала вигуки опозиції «Ганьба».

Нагадаємо, сьогодні представники Європарламенту Пет Кокс та Александр Кваснєвський оприлюднять остаточний звіт у Європарламенті щодо результатів роботи місії в Україні.

Перебуваючи у Верховній Раді минулого тижня, вони визначили українському парламенту 13 листопада дедлайн для ухвалення необхідних для підписання угоди про асоціацію з ЄС законопроектів.

Втім, наразі серйозний конфлікт у парламенті викликала підготовка законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном, що може вирішити проблему засудження Юлії Тимошенко. Як відомо, це основна вимога представників ЄС для підписання угоди про асоціацію з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.