Ізраїль атакуватиме Іран, не повідомляючи США

29 Лютого 2012, 03:49

За словами співрозмовника агентства, ізраїльтяни чітко позначили свою позицію під час кількох недавніх розмов з високопоставленими представниками американської адміністрації.

Як повідомив співробітник розвідки, Ізраїль не надаватиме США інформацію, щоб ніхто не міг потім сказати, ніби американці могли, але не втримали свого союзника від нападу.

Адміністрація США, Пентагон і ізраїльське посольство у Вашингтоні відмовилися прокоментувати цю інформацію.

За даними агентства, ще однією причиною, що спонукала Ізраїль тримати свої плани в таємниці від США, стало невдоволення позицією американців, які не бажають ні бомбардувати Іран самі, ні брати участь в ізраїльської операції. Крім того, в Єрусалимі вважають, що США не ставляться серйозно до наслідків отримання Іраном атомної зброї.

Як раніше повідомлялося, Міжнародне агентство з атомної енергії вважає, що Іран збільшоє потужності для збагачення урану. Про це йде мова в офіційному звіті МАГАТЕ, який організація має офіційно оприлюднити 5 березня.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг заявив, що продовження іранської ядерної програми стимулює нову гонку озброєнь. В той же час, високопосадовець заявив, що Британія не підтримує ініціативи силового вирішення конфлікту.

Читайте також: На старті: Ізраїль готовий завдати удару по Ірану