Яценюка і Луценків не пустили до Тимошенко через карантин у лікарні

25 Листопада 2013, 14:11

"Тепер не лише у Юлі, а у всієї лікарні карантин. Ми ще не доїхали , але нам вже повідомили, що тепер нежить у всієї лікарні. Тому нас не пустять", – сказав Луценко.

"Будемо повертати додому", – додав Луценко.

У свою чергу лідер Батківщини Арсеній Яценюк, який також їхав на зустріч із Тимошенко у своєму Твіттері з цього приводу зазначив:

"Придумали – карантин. Їх дійсно всіх треба в карантин. Хворі політичним дебілізмом", – зазначив він.

Водночас у Харкові грип став також причиною для заборони Євромайдана, повідомляє сайт Харківської мерії.

Таке рішення підписав мер Харкова Геннадій Кернес.

"У зв'язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ протягом 47 тижні в порівнянні з 46-ою, з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності серед населення, заборонено проведення масових заходів на території міста", – сказано в документі.

За словами Людмили Фурси, яка є куратором лікування Юлії Тимошенко з українського боку, у харківській лікарні, де перебуває екс-прем'єр, оголосили обмеження відвідувань пацієнтів через спалах ГРВІ.

За її словами, стан Тимошенко задовільний, вона відновила процедури, які зупиняли через її застуду.

Нагадаємо,15 листопада Арсеній Яценюк, Ірина та Юрій Луценко, які приїхали до Харкова на короткострокове побачення з Тимошенко, не змогли її побачити.

За інформацією ДПтС, відвідування екс-прем'єра було обмежено до її одужання з метою попередження можливих ускладнень стану здоров'я.

Начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащиков зазначив, що при цьому Тимошенко не обмежується в спілкуванні з захисниками і пообіцяв, що після одужання Тимошенко зможе скористатися своїм правом на короткострокове побачення.

На думку соратників Тимошенко, насправді зустріч була зірвана з політичних причин.

Дочка Тимошенко Євгенія і захисник екс-прем'єра Сергій Власенко стверджують, що напередодні ніяких ознак застуди у Тимошенко не було.