Яресько підтвердила, що матиме зустріч із главою Мінфіну РФ у Перу

5 Жовтня 2015, 19:09

Глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько підтвердила плановану зустріч з главою Міністерства фінансів РФ Антоном Сілуановим під час щорічної зустрічі МВФ, Світового банку та фінансової G20, які пройдуть 9-11 жовтня в Лімі (Перу).

"Ми будемо зустрічатися з міністром фінансів Росії, але ми не маємо наміру вступати в переговори. У мене багато зустрічей заплановано Лімі, і з ним, і з іншими міністрами фінансів, і ми будемо обговорювати багато питань, включаючи боргову операцію. Я готова надати міністру фінансів РФ всі деталі, які він побажає дізнатися щодо нашої пропозиції (щодо реструктуризації єврооблігацій – ред.). Але це не будуть переговори в буквальному сенсі цього слова ", – сказала Яресько під час веб-презентації інвесторам боргової операції України в Лондоні.

Нагадаємо, за словами Яресько, Україна не веде і не вестиме жодних прямих переговорів з окремими кредиторами, які можуть висловлювати невдоволення у зв'язку з угодою про реструктуризацію боргу, або із власниками "російського боргу".

Раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявила про списання Україні $3,8 млрд міжнародного боргу. Одночасно на біржах почала зростати вартість українських облігацій. Разом з тим Росія відмовилась взяти участь у реструктуризації боргу України.