НОВИНИ

Вартість українських облігацій зростає, угоду з кредиторами можуть підписати вже сьогодні — Bloomberg

Експерти передбачають, що угода з кредиторами буде підписана до наступної виплати за облігаціями, запланованої на вересень.

Єврооблігації України з погашенням у липні 2017 року зросла до 55,54 центів на долар на тлі повідомлень про те, що угода з кредиторами буде підписаною вже у четвер, 27 серпня. Про це повідомило американське економічне видання Bloomberg.

Згідно з повідомленням, у середу, 26 серпня, ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що підписання угоди про реструктуризацію зовнішнього боргу України заплановане на 27 серпня.

Разом з тим Bloomberg зазначає, що речниця українського Мінфіну Дарина Марчак заявила, що остаточних домовленостей сторони ще не досягли, а в комітеті кредиторів, очолюваному компанією Franklin Templeton, ситуацію не коментують.

“Сторони, здавалося, підійшли ближче до досягнення угоди цього тижня, коли людина зі знанням процесу повідомила, що вони розглядають скорочення на 20% номінальної вартості - половину від того, чого Україна спочатку вимагала від власників облігацій”, - йдеться у статті.

Разом з тим видання цитує Гінтараса Шліжуюса — аналітика Raiffeisen Bank International AG з Відня, який наголошує, що підписання угоди, вочевидь, відбудеться до наступної виплати України за євробондами у вересні.

“Деякі учасники ринку очікували наи більш складні переговори з можливістю зупинки платежів. Ми схиляємося до більш м'якого сценарію, за яким реструктуризація буде завершена до погашення у вересні”, - заявив експерт.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що міжнародний комітет кредиторів погодився на списання 20% держборгу України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.