Японія передала малазійським слідчим відбитки пальців вбитого Кім Чен Нама – ЗМІ

13 Березня 2017, 07:41

Влада Японії надала Малайзії відбитки пальців Кім Чен Нама  зведеного брата північнокорейського лідера Кім Чен Ина для розслідування його вбивства. Про це повідомляє Kyodo з посиланням на свої джерела.

Видання зазначає, що відбитки пальців Кім Чен Нама були отримані в 2001 році, коли його затримали в міжнародному аеропорту Наріта при спробі проникнути в країну за підробленими документами нібито з метою відвідати Діснейленд в Токіо.

Наголошується, що це перший акт допомоги з боку Японії з моменту смертельного отруєння Кім Чен Нама, яке, як вважається, було організовано Північною Кореєю.

Нагадаємо, 14 лютого стало відомо про вбивство зведеного брата президента Північної Кореї Кім Чен Ина, його убили в Малайзії. За попередньою версією, його отруїли в аеропорту Кала-Лумпура дві жінки з КНДР.

Як повідомлялося, за даними розвідки Південної Кореї, КНДР протягом тривалого часу готувала вбивство Кім Чен Нама. У 2012 році вже була здійснена невдала спроба усунення Кім Чен Нама.

Окрім того, малайзійські слідчі підозрюють працівника північнокорейської авіакомпанії у причетності до вбивства брата Кім Чен Ина.

Влада Малайзії вважає, що за вбивством стоїть офіційний Пхеньян. Всього у справі проходять 10 підозрюваних. Четверо підозрюваних вже затримані, зокрема обидві учасниці нападу. Одна з них, 25 років, є громадянкою Індонезії, у другої, 28-річної, був при собі в'єтнамський паспорт.