Янукович вирішив, що селам потрібні не автомобілі, а медичні автобуси

13 Червня 2012, 21:49

Янукович звернув увагу на необхідність виробництва таких автобусів у кількості, що відповідає потребам регіонів. Він доручив заступнику глави Адміністрації Президента Станіславу Скубашевському підготувати проект відповідного доручення щодо їх випуску.

«Щоб ці автобуси поступово розподілялися між районами», – зазначив Янукович.

Він нагадав, що в Україні вже розпочався випуск автобусів, обладнаних рентгенівською та стоматологічною технікою.

Віктор Янукович особливо наголосив, що насамперед слід забезпечувати такими спецавтомобілями райони, де людям важко добиратися до медичних закладів.

Президент також зауважив, що в сільській місцевості дуже важливим є відкриття фельдшерсько-акушерських пунктів.

«Там, де вони запрацювали, до людей наблизили медичні послуги. Але я добре розумію, що в більшості районів цього ще не зроблено. Наш обов’язок – займатися цим питанням», – сказав Янукович.

Як повідомлялось, у липні 2011 року Кабінет міністрів виділив 200 млн грн на закупівлю реанімобілів і машин швидкої допомоги для регіонів, у яких реалізуються пілотні проекти з реформування медицини (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька області та м. Київ).

Нагадаємо, у грудні 2010 року порушено кримнальну справу проти Юлії Тимошенко – за підозрою в нецільовому використанні 67 млн гривень із державного бюджету, виділених під гарантію уряду на закупівлю 1 тис. автомобілів Opel Combo для медичних цілей. За словами генпрокурора Віктора Пшонки, автомобілі було куплено під час виборчої кампанії.

Читайте також: Те, що уряд прописав