НОВИНИ

Азаров виділив 200 млн гривень на "швидкі"

Кабінет міністрів виділив 200 млн грн на закупівлю реанімобілів і машин швидкої допомоги для регіонів, у яких реалізуються пілотні проекти з реформування медицини (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька області та м. Київ). Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я з посиланням на міністра Олександра Аніщенка.

Окрім того, за словами міністра, МОЗ розраховує потребу додаткових коштів на оснащення екстреної медичної допомоги в усіх регіонах України.

«Ми повинні створити єдину систему екстреної медичної допомоги - центри екстреної медичної допомоги, додаткові пункти базування швидкої допомоги - щоб згодом досягти європейських стандартів надання допомоги. Але головне - не тільки, щоб швидка допомога приїжджала своєчасно, але і щоб вона була оснащена всім необхідним обладнанням і медикаментами, щоб рятувати життя людини», - зазначив Аніщенко.

Нагадаємо, один зі звинувачень екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко є купівля у 2009 році 1000 автомобілів Opel Combo для сільської медицини на 142,1 млн грн.

У Генпрокуратурі вказують, що кримінальна справа була порушена щодо перевищення Тимошенко влади та службових повноважень під час закупівлі під гарантію уряду та ввезення на територію України нібито спеціалізованих медичних автомобілів Opel Combo.

У ГПУ заявили, що закуплені автомобілі «не є спеціалізованим транспортом та не віднесені до виробів медичного призначення». Крім того, зазначається, що «Тимошенко, усупереч вимогам чинного законодавства було грубо порушено митне оформлення даних автомобілів».

У звинуваченні вказується, що Тимошенко використала ці авто у своїй передвиборчій кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.