Янукович пообіцяв шахтарям китайський мільярд

26 Серпня 2011, 14:48

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив на важливості створення безпечних умов праці шахтарів на вітчизняних копальнях через останні аварії на шахтах «Суходільска-Східна», «Бажанова» та «Краснокутська».

За його словами, нині активно ведеться пошук інвестицій, які мають бути спрямовані на створення безпечних умов праці гірників, забезпечення поступового переходу до стандартів безпеки, які застосовуються провідними європейськими вугільними підприємствами.

«Зокрема, Віктор Янукович зазначив, що вже досягнуто домовленості з Китайською Народною Республікою про започаткування спільного пілотного проекту з модернізації шахти ім. Мельникова у Луганській області», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 4 серпня 1 шахтар загинув і 22 було госпіталізовано через спалах метану на шахті «Краснокутська» в Луганській області.

29 липня в результаті обвалення копра на поверхні шахти імені Бажанова в Макіївці загинули 11 шахтарів і 4 було госпіталізовано.

Цього ж дня 28 шахтарів загинули через вибух на шахті «Суходільська-Східна» у Суходільську (Краснодон, Луганська область).

Як повідомлялося, за результатами візиту глави Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао в Україну підписано двосторонні контракти за попередніми підрахунками на суму близько $3,5 млрд.