НОВИНИ

Янукович тішиться, що підписав з Ху Цзіньтао контрактів на $3,5 млрд

Президент Віктор Янукович заявляє, що за результатами візиту глави Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао в Україну підписано двосторонні контракти за попередніми підрахунками на суму близько 3,5 млрд американських доларів.

Про це він заявив у своїй заяві на спільній прес-конференції з Головою КНР Ху Цзіньтао, повідомляє прес-служба глави держави.

«Вже сьогодні ми можемо із задоволенням відзначити серйозні практичні напрацювання і реальні здобутки на окремих напрямах взаємодії», – сказав Янукович, зазначивши, що це стосується насамперед сфер інфраструктурного будівництва, енергетики, інноваційного розвитку, високих технологій. Йдеться, зокрема, про проекти з будівництва шахти у с. Тяглів Львівської області, заснування спільного індустріального парку інновацій, створення українсько-китайського Інституту зварювання імені Є.О.Патона.

Янукович та Ху Цзіньтао також відзначили необхідність стимулювання співпраці з імплементації низки проектів будівництва інфраструктурних об’єктів у Київському регіоні та інших національних проектів.

«Ми готові всебічно сприяти зміцненню дружніх зв'язків між українським і китайським народами», – підкреслив Янукович.

Нагадаємо, Україна готова постачати необхідне устаткування для будівництва газопроводу з Російської Федерації в Китай, а при необхідності взяти участь в його будівництві. 

Китай вирішив виділити Україні 80 млн юанів (12,3 млн доларів) безоплатної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.