НОВИНИ

На шахті в Макіївці знайшли ще одного загиблого гірника. З-під завалу чутні голоси

Двоє людей загинули і троє врятовані після падіння копра на шахті імені Бажанова в Макіївці. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

«На даний момент можна говорити про двох загиблих - жінку та чоловіка. Чоловік перебуває під плитою, яку потрібно підняти», - заявив Шишацький.

Крім того, за його словами, з-під завалу чутні голоси двох людей. Вони кажуть, що під ними знаходяться ще люди.

«Головне завдання - якнайшвидше дістати людей», - сказав губернатор.

При цьому відзначається, що доля 8-9 осіб невідома.

На запитання про причину аварії Шишацький відповів: «Арматури багато… Але склад бетону говорить про те ... Попередньо, я думаю, вода підмила в період дощів».

Прокуратура порушила за даним фактом кримінальну справу за статтею 272 КК України (Порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою).

Нагадаємо, сьогодні о 9 годині 40 хвилин в Макіївці на поверхні шахти «Бажанова» сталося обвалення наземної частини скіпового ствола для підйому породи. Висота копра - 65 метрів.

За словами губернатора, надземна частина скіпового ствола «склалася».

Під обвалом могли опинитися 14-15 осіб. У їх числі були троє жінок, які під час обвалення знаходилися разом, тому рятувальники їх швидко знайшли. На даний момент жінки перебувають у лікарні.

Всього на пошуково-рятувальних роботах зайняті 71 рятувальник МНС і їм допомагають 62 робітників шахти. Вони ведуть роботи зі зміцнення скіпового ствола, щоб він не просідав далі.

Організовано освітлення для проведення робіт у нічний час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.