За словами Грищенка, парламент має зважено підійти до того, які саме норми можуть бути винесені за межі криміналізації.
"Що саме буде винесено за межі кримінальної відповідальності, має бути дуже зваженим рішенням і не повинно, на мою особисту думку, не бути прив’язано до конкретної справи (справи Тимошенко – Ред.)", – зазначив він.
При цьому він зауважив, що навіть якщо стаття, за якою судять Тимошенко, буде декриміналізована, постане інше питання. "Буде виникати питання про іншу сторону справи – про компенсацію збитків", – зауважив він.
За словами Грищенка, суспільство цікавитиметься, яким чином вирішуватимуться фінансові аспекти.
Нагадаємо, прокурори просять Печерський райсуд Києва засудити екс-прем'єра Юлію Тимошенко до 7 років ув'язнення. Також державне обвинувачення попросило задовольнити цивільний позов Нафтогазу про відшкодування їм 1,516 мільярда гривень завданої шкоди та близько 10 тис. грн. судових витрат.
Печерський районний суд, який розглядає справу Юлії Тимошенко, видалився у дорадчу кімнату орієнтовно до 11 жовтня для винесення вироку у справі.
Зауважимо, що наступного тижня Рада може розглянути президентський законопроект про декриміналізацію господарських злочинів, а також інші законопроекти, які стосуються цієї теми.