НОВИНИ

У Нафтогазі вважають доведеним, що Тимошенко завдала їм збитків на 1,5 млрд

НАК «Нафтогаз України» вважає доведеним факт заподіяння збитків внаслідок дій Юлії Тимошенко на посаді прем’єр-міністра в 2009 році під час укладення газових контрактів з Росією.

Про це під час судових дебатів заявив представник цивільного позивача – НАК «Нафтогаз України» - Вадим Куницький.

«НАК «Нафтогаз України» вважає, що за наслідками досудового та судового слідства доведено факт заподіяння компанії збитків у вказаному вище розмірі», - сказав Куницький.

Представник цивільного позивача також визнав, що ініціатором цивільного позову стала Генеральна прокуратура, яка листом від 12 травня 2011 року повідомила НАК «Нафтогаз України» про порушення кримінальної справи проти екс-прем’єр-міністра Тимошенко, а 23 червня 2011 року компанія звернулася до Печерського районного суду з відповідним цивільним позовом, в якому вимагає компенсувати збитки у розмірі 1,5 млрд. грн.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України», який виступає у судовому процесі над екс-прем’єром Тимошенко цивільним позивачем, заявив позов про стягнення з неї 1,516 млрд грн для компенсації збитків, завданих компанії внаслідок підписання у 2009 році газових угод з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.