ГПУ заборонила будівництво Музею Революції Гідності

5 Липня 2018, 10:13

Департамент спецрозслідувань Генеральної прокуратури видав припис про заборону будівництва "Музею Революції Гідності" на Інститутській. Про це у середу, 4 липня,  в ефірі "Громадського радіо" розповів директор музею Ігор Пошивайло.

 

"Фактично постанова забороняє будь-які дії: від зміни об'єктів, заборони знесення малих архітектурних форм – до заборони насаджень", – сказав він.

 

У четвер, 28 червня, в Міністерстві культури України оголошено архітектурний проект, за яким на алеї Героїв Небесної Сотні збудують Національний музей Революції Гідності. 

 

4 вересня стало відомо, що Музей Революції Гідності пропонує віддати йому в оренду приміщення магазину, який знищив "Ікони революції".

 

У січні 2016 року в Україні зареєстрували Музей Майдану – Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музей Революції Гідності, присвячений масовим протестам на Майдані Незалежності в центрі Києва взимку 2013-2014 рр. Директором призначили Ігоря Пошивайла, але питання з розташуванням не вирішили. В УІНП заявили, що відсутність приміщення для адміністрації фондосховища та експозиції Музею Революції Гідності ставить під загрозу збереження зібраної колекції.