Гончарук назвав дату приїзду місії МВФ в Україну

21 Жовтня 2019, 15:35

В уряді очікують, що місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну за два тижні (приблизно 3-4 листопада). Про це 20 жовтня повідомив у своєму відеоблозі прем'єр-міністр Олексій Гончарук. 

 

"Наші міністри весь цей тиждень знаходилися у США і продовжували працювати з колегами з МВФ над новою трирічною програмою для України. Домовилися про те, що через два тижні колеги з МВФ приїдуть до України зі зворотним візитом", – зазначив він.

 

Гончарук додав, що переговори "тривають конструктивно". Він сподівається досягнути прогресу під час наступного візиту місії.

 

Нагадаємо, 18 жовтня стало відомо, що МВФ направить місію в Україну за кілька тижнів. Серед пріоритетів програми в МВФ назвали збереження макроекономічної стабільності та незалежності Нацбанку. 

 

Минулого тижня у Вашингтоні тривали переговори між українською делегацією та МВФ про нову програму співпраці для України. Гончарук анонсував, що у грудні, після переговорів, відбудеться підписання нової програми.

 

17 жовтня українська делегація провела зустрічі із заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном і главою місії Фонду в Україні Роном ван Роденом.

 

За словами голови Нацбанку Якова Смолія, основні аспекти в переговорах із МВФ – це ухвалення низки законопроектів, які було попередньо обговорено, держбюджет-2020, питання ринку землі.