Глава МЗС Німеччини підтвердив пропозицію про лікування Тимошенко

21 Червня 2013, 08:50

«Пропозиція німецької сторони щодо подальшого медичного обслуговування і лікування Тимошенко залишається в силі», – заявив Вестервелле.

Він зазначив, що з точки зору Німеччини, Тимошенко має повне право на чесний судовий процес і на належне лікування.

«Я хотів би підкреслити, що дуже важливо, аби вибіркове правосуддя не застосовувалося в такому об’єднанні цінностей, як Європа, і цього не повинно бути ні в Україні, ні в Європі. Припинення цього вибіркового правосуддя має символічний характер», – наголосив Вестервелле.

Нагадаємо, питання про можливість лікування Тимошенко за кордоном порушувалося неодноразово. Проте керівники держави і представники правоохоронних органів неодноразово заявляли, що українське законодавство не дозволяє лікувати ув'язнених закордоном. При цьому Сергій Власенко, захисник Тимошенко, заявляв, що для направлення екс-прем'єра на лікування в іноземну клініку не потрібно вносити зміни в законодавство.

Президент Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками опозиційних фракцій, за словами лідера фракції ВО «Батьківщина» Арсенія Яценюка, заявив, що питання про можливість лікування Тимошенко за кордоном розглядається

читати ще

показати ще
97