"Жодні порушення, про які згадувалося, не були названі системними. Не було однозначних висновків і оцінок. І спостерігачі зазначили, що виборці мали можливість обирати між партіями і що процес був позитивним. Це нам приємно було чути", – зазначила Герман.
"Ці оцінки дають нам великий кредит довіри світу і можливість сказати, що ми йдемо правильним шляхом", – зазначила вона.
"Так, є багато недоробок. Так, не буває ідеальних виборів, і будувати демократія непросто. Але завдяки щирості спостерігачів, вони поводилися як друзі, чесно сказали, що побачили, вказали на помилки, які ми будемо виправляти", – сказала Герман.
Герман додала, що спостерігачі дали знак, сигнал, що Європа готова прийняти Україну, йти разом з Україною і підставляти Україні плече".
"Я би зацитувала (з доповіді ОБСЄ – ред.): мирна, доброзичлива атмосфера виборів", – підсумувала вона.
Як писав Тиждень.uа, спостерігачі від ОБСЄ в їпопередньому звіті вказали на зловживання адмінресурсом на виборах в Україні, відсутність збалансованого висвітлення кампанії в ЗМІ та вплив економічних груп на політичну обстановку. Також вони зазначили, що результати парламентських виборів в Україні можуть негативно вплинути на українсько-європейські стосунки.
Також спостерігач від ОБСЄ Віола фон Крамон напередодні заявила, що при складанні звіту про українські вибори міжнародні спостерігачі виходитимуть в першу чергу з того, що переважна більшість маніпуляцій відбулася ще перед 28 жовтня.
Микола Азаров в момент оголошення екзит-полів запевнив, що міжнародні спостерігачі не мають претензій до українських виборів.