«Будь-які внутрішні конфлікти опозиції непотрібні. Особливо, коли вона має дуже сильного зовнішнього опонента – Партію регіонів. Поки що ми бачимо досить різні прояви невдоволення тих чи інших опозиційних політиків діями одне одного. Але вони всі мають різну природу», – наголосив він.
Політолог вважає, що поновлення членства Кириленка і його партійців у своїй політичній силі, можна і не сприймати як крок, спрямований проти опозиції.
«Адже йде процес створення єдиної партії, і їм самим треба бути суб’єктами прийняття рішень. Тобто, їм, для початку, треба відновити членство у власній партії», – зауважив він.
«Що стосується реакції Бригинця, то вона скоріше має персональну природу. Адже, він претендував на комітет, а отримали його інші», – зазначив Якименко.
«Щодо останнього інтерв’ю Гриценка – то це вже традиційний прояв його особливої позиції, яку він займав іще до того, як потрапив у партійний список «Батьківщини». Тобто, він вважає себе найбільш принциповим опозиційним політиком і постійно критикує інших», – підкреслив експерт.
За його словами, заява Катеринчука про бажання бути єдиним кандидатом від опозиції на посаду мера Києва свідчить лише про демонстрацію власних амбіцій.
«Тобто, я би поки що не говорив, що є якийсь системний чи глибинний конфлікт. Скоріше, люди просто поспішають з тим, щоби реалізувати власні політичні еґо, не завжди задумуючись над тим, чи буде це їм на користь», – наголосив він.
На його думку, якихось розколів, в сенсі виходів чи виключень із фракції, найближчим часом не відбудеться.
«Тому що, попри все, зараз опозиції якраз з’явилося чим зайнятися, почалася сесія, треба спільно діяти в обстоюванні своїх цілей, досягненні особистого голосування тощо», – зауважив політолог.