НОВИНИ

Катеринчук бачить себе єдиним кандидатом у мери Києва від опозиції

Європейська партія України звернулася до опозиційних парламентських фракцій з пропозицією висунути Миколу Катеринчука єдиним кандидатом від опозиції на виборах київського міського голови. Про це йдеться у заяві партії.

"Європейська партія України вважає своїм громадянським обов'язком виступити з відкритим зверненням до об'єднаної опозиції "Батьківщина", партії УДАР та ВО "Свобода" як до соратників у своїй опозиційній діяльності чинної влади, з пропозицією висунути єдиним опозиційним кандидатом на посаду глави столиці Миколи Катеринчука", –  йдеться у заяві.

Партія наголошує, що її фракція в Київраді має великий досвід роботи в столиці.

"Протягом всього періоду каденції ми завжди критично оцінювали міську владу, строго її критикували за протизаконні дії і рішення. Сам Катеринчук систематично брав участь у пленарних засіданнях депутатського корпусу Києва, виступав із заявами та зверненнями на підтримку киян і всіляко добивався поліпшення ситуації в Києві в рамках своїх повноважень. Тож звертаємося до згаданих вище політичних сил з пропозицією висунути його єдиним кандидатом від опозиційних сил на посаду мера Києва ", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк заявив про спільну участь у виборах опозиції і висування єдиного кандидата.

Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявляв, що він досі зацікавлений у посаді мера столиці.

19 липня заступник міського голови, секретар Київради Галина Герега звернулася з клопотанням до Верховної Ради щодо призначення позачергових виборів Київського міського голови. Водночас депутати Київради звернулися до Конституційного Суду з проханням пояснити ситуацію, коли мають відбутися вибори мера.

Фракція ПР заявила про ймовірне призначення дострокових виборів мера Києва та Київради навесні 2013 року.

Читайте також: Регіонали можуть залишити Київ без мера

Водночас фракція УДАР зареєструвала законопроект про призначення чергових виборів депутатів Київради та мера Києва на 3 червня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.