“Екс-голова МВС ЛНР” Корнет став фігурантом розслідування Слідкому РФ – ЗМІ

4 Грудня 2017, 17:06

"Екс-міністр внутрішніх справ ЛНР" Ігор Корнет став фігурантом розслідування Слідчого комітету Росії. Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на джерела.

Так, Слідком РФ розслідує вбивство росіянина Артьома Булгакова, який служив у охороні Корнета.

У матеріалі зазначається, що Корнета, який причетний до "повалення" екс-ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького, підозрюють в приховуванні слідів вбивства.

За даними видання, Булгаков з 25 вересня по 9 листопада 2016 року служив в особистій охороні Корнета.

У слідстві наголошують, що між Булгаковим і кількома іншими бойовиками виникла конфліктна ситуація і через "неприязні відносини" один із працівників дістав вогнепальну зброю і направив його на Булгакова, який намагався відвести від себе зброю. У цей момент його опонент вистрілив, і куля потрапила в груди Булгакову.

Після цього бойовик, який стріляв, доповів Корнету про інцидент, а він наказав оточити приміщення. При цьому тіло росіянина вивезли з будівлі.

Також, за версією Слідкому, Корнет наказав приховати злочин і оформити Булгакова "працвіником МВС" і звести справу до необережного поводження зі зброєю.

За версією джерел, Корнета і "прокурора" Сергія Горенка хочуть викликати на допит.

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Згодом ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький пішов з "посади". 25 листопада, "виконувачем обов'язків голови" так званої "ЛНР" "призначили" Леоніда Пасічника.