НОВИНИ

У "ЛНР" офіційно призначили нового ватажка

Зазначається, що "депутати" ухвалили рішення одноголосно.

У суботу, 25 листопада, Леоніда Пасічника офіційно призначили "виконувачем обов'язків голови" так званої "Луганської народної республіки". Відповідне рішення ухвалила "Народна Рада" самопроголошеної "ЛНР", про це пише сепаратистський сайт "ОСІБ".

Зазначається, що "депутати" ухвалили рішення одноголосно.

За інформацією, Пасічник працював в Службі безпеки України, начальником підрозділу з боротьби із контрабандою головного відділу "К" Управління СБУ в Луганській області, начальником Стахановського міжрайонного відділу. 9 жовтня 2014 року він став "міністром державної безпеки Луганської Народної Республіки".

Напередодні ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький пішов з "посади". Зазначається, що наразі його призначено "уповноваженим" від "ЛНР" щодо виконання Мінських угод.

Нагадаємо, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 22 листопада журналіст і блогер Денис Казанський повідомив, що у Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. 

Зазначимо, що російське видання Новая газета 23 листопада повідомило, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький разом із "керівником" адміністрації Іриною Тейцман та низкою інших осіб виїхав з території окупованого Луганська на територію РФ. Згодом це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.