НОВИНИ

Протистояння у Луганську. Плотницький прокоментував появу в цетрі міста озброєних військових

"Ватажок "ЛНР" повідомив, що наявна ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета, що відбулося напередодні.

Ватажок бойовиків так званої "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький прокоментував ситуацію щодо озброєних людей в камуфляжі, які оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР".  Відповідна заява оприлюднена на сайті "глави ЛНР".

Так, Плотницький повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. За його словами, "спроби певних структур Міністерства внутрішніх справ у такий спосіб оскаржити рішення суду і клопотання Комітету Народної Ради Луганської Народної Республіки з питань державної безпеки і оборони... перейшли всі межі допустимого".

Крім того, "ватажок ЛНР" зазначив, що новопризначений виконувач обов'язків не віддавав наказів щодо слідства проти  Анастасії Шуркаева ("генеральний директор "Державної телевізійної і радіомовної компанії "ЛНР"), Ірини Тейцман ("керівник адміністрації глави "ЛНР") і Євгена Селіверстова ("керівник Служби урядової безпеки МВС "ЛНР").

Плотницький також додав, що ситуація перебуваэ під контролем і найближчим часом буде повністю вирішена.

Як повідомлялося,  21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого «Міністерства закордонних справ ЛНР» та весь урядовий квартал міста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.