Донька Тимошенко заявляє, що тюремники не планують доставляти екс-прем’єра до суду

24 Січня 2014, 03:55

За словами Євгенїі, заява тюремників щодо того, що її мама начебто відмовляється від участі у судових засіданнях – "брехня, бо не існує ані жодного відео, де б Юлія Тимошенко так казала, ані письмової відмови".

"Не зрозуміло, чому тюремники відмовляють у інвалідному візочку, не зрозуміло, чому його немає у лікарні", – зазначила Євгенія.

"Тюремна адміністрація глузує та каже, що хвора людина, яка практично не може пересуватися без сторонньої допомоги, має пішки добратися до автомобіля та викарабкатися туди. Це є порушенням прав людини та суперечить звичайній логіці", – підкреслила донька Тимошенко.

Також вона нагадала, що вимога про відеозйомку незалежними від адміністрації колонії людьми – журналістами – є принциповою вимогою Юлії Тимошенко, яка вже була оприлюднена раніше.

"Громадськість має  почути та побачити реальні події та позицію Тимошенко, а не змонтований на розсуд тюремників "фальсифікат", – наголосила донька лідера опозиції.

Як відомо, завтра, 24 січня, Київський районний суд Харкова планує провести чергове засідання з розгляду справи щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Державна пенітенціарна служба заявила про готовність доставити екс-прем'єра Юлію Тимошенко до суду

Нагадаємо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Нагадаємо також, що 16 січня Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального процесуального кодексу, якими визначила підстави та порядок здійснення заочного кримінального провадження.

Позначки: