Донецька мерія почистить труби майже за $30 мільйонів

16 Червня 2011, 12:39

Компанія «Воталі лтд» Володимира Усачова та Єлизавети Матюшиної відома розробкою методу очищення труб від мінеральних відкладень за допомогою електромагнітних хвиль. Оброблена спеціальним чином вода змінює свою структуру і руйнує мінеральні відкладення та накип на стінах труб.

Як повідомлялось, раніше Донецька мерія закупила до Євро-2012 десять біотуалетів за 4 млн гривень. Придбано п’ять чоловічих та п’ять жіночих кабінок. Вартість однієї кабінки становить майже 400 тис. грн, що дорівнює ціні престижного імпортного автомобіля.

Пізніше мер Донецька Олександр Лук'янченко заявив, що міська рада закупила не просто кабінки біотуалетів, а цілісні санітарно-гігієнічні комплекси.

Згодом міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що купівля дорогих біотуалетів здійснена не в рамках підготовки Донецька до Євро-2012.

Показово, що влада Донеччини планує витрати на ремонт облради більше 6 млн, а на ремонт Донецького обласного академічного театру ляльок – 497 тисяч гривень

Тим часом, голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив, що у малих містах області немає коштів на ремонт доріг, і запропонував по фінансову допомогу звернутися до людей.

Загалом, за президентства Віктора Януковича обсяг державних закупівель всіма органами влади та державними підприємствами у 2010 році склав 335 млрд грн – у 2,2 рази більше, ніж у 2009 році (175 млрд грн).