НОВИНИ

Донецька мерія закупила до Євро-2012 десять біотуалетів за 4 млн грн

Головне управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради за результатами тендеру 16 травня уклало угоду з ТОВ «Аріста» на придбання пересувних євротуалетів на суму 3,99 млн грн. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Придбано п’ять чоловічих та п’ять жіночих кабінок. Вартість однієї кабінки становить майже 400 тис грн., що дорівнює ціні престижного імпортного автомобіля. Показово, що ТОВ «Аріста» займається продажем систем водоочистки та кулерів.

Раніше мер Донецька Олександр Лук’янченко повідомив про намір придбати п’ять пересувних євротуалетів, які матимуть вигляд пересувних вагончиків. Їх поставлять у місцях масового скупчення людей під час Євро-2012.

«Я вважаю цю закупівлю цілком обґрунтованою. Я відзвітую за кожну гривну витрачених бюджетних грошей», – заявив Лук’янченко.

Кошти на придбання туалетних кабінок було виділено за  Програмою розвитку об’єктів благоустрою, шляхового і комунального господарства на 2011 рік. На купівлю техніки для комунальних підприємств цією програмою передбачена майже така сама сума, що і на придбання п’яти пересувних туалетів, – 5 млн грн.

Торік Донецький міськвиконком на тендері за 1,02 млн грн придбав послуги з обслуговування двох громадських туалетів, розміщених в парку кованих фігур поряд з мерією.

Як повідомлялось, 16 травня голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив, що у малих містах області немає коштів на ремонт доріг, і запропонував по фінансову допомогу звернутися до людей.

«Місцева громада будь-якого міста і району, депутати, ініціативна група звертаються до людей і кажуть: люди добрі, закон нам дозволяє об`єднати зусилля, хто скільки може, зібрати гроші для того, щоб цю дорогу привести в такий-то стан», – сказав Близнюк.  

Нагадаємо, раніше Близнюк заявляв, що середня заробітна плата в Донецькій області, яка становить 2500 грн, забезпечує нормальне життя жителям регіону, попри те, що ціни на продукти і тарифи на послуги ЖКГ постійно зростають.

«2, 5 тис. грн забезпечують на сьогодні нормальний споживчий кошик, передбачений біологічною нормою на всі сто процентів», – пояснив губернатор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.