До захворювань Луценка додалися проблеми із серцем

10 Листопада 2012, 13:46

Ірина Луценко повідомила, що після ознайомлення із офіційними повідомленнями пенітенціарної служдби про медичні огляди та задовільний стан здоров’я Юрій Луценко написав заяву на ім’я начальника колонії Ю.Орловського.

«У своїй заяві Луценко вказав про різке погіршення стану його здоров’я. За два останні тижні його самопочуття погіршилося через сильні безперервні болі, на тілі проявилися алергічні реакції, зменшилася рухлива активність. Через це він змушений перебувати на постійних знеболювальних уколах та медикаментах», – зазначила вона.

За словами І. Луценко, у своїй заяві екс-міністр також наголосив про те, що «заяви ДПтСУ про його задовільний стан здоров’я можуть задовольнити лише тих, хто хоче зробити його інвалідом».

«Луценко у своїй заяві вимагає від керівництва Менської ВК №91 забезпечити його необхідним медичним лікуванням у стаціонарному спеціалізованому закладі для усунення фізичних болів, які постійно турбують його. Він також вказав, що після обстеження 8 листопада у медичному висновку про «задовільний стан здоров’я» лікарі додатково до усіх наявних у Луценка хвороб указали про серцеві захворювання», – зазначила Ірина Луценко.

«У висновку лікарі також рекомендували додаткове обстеження кишечника, на що Луценко заявив про свою згоду лише у випадку госпіталізації у спецзаклад та призначення лікаря, який нестиме персональну кримінальну відповідальність за його лікування та стан здоров’я», – повідомила вона.

Ірина Луценко наголосила, що медичний висновок лікарів не був виданий на руки самому екс-міністру.«Швидше за все, тюремники зробили це для того, аби ми не мали на руках ще один медичний документ про реальний стан здоров’я Юрія Луценка та можливість оприлюднення його в пресі», – вважає вона.

Нагадаємо, 7 листопада Ірина Луценко заявила, що стан її чоловіка значно погіршився.

8 листопада Пенітенціарна служба повідомила, Луценка оглянули фахівцями МОЗ та Державної пенітенціарної служби.  «Наразі показань для лікування  Луценка поза межами виправного закладу, згідно висновків лікарів, не має. Стан здоров’я засудженого визначено як задовільний», – заявили у відомстві.

9 листопада Ірина Луценко назвала заяву пенітенціарної служби брехнею. Вона повідомила, що Юрій Луценко «поставив тюремникам та лікарям умову – огляд та обов’язкове лікування виключно у спеціалізованому стаціонарі із залученням відповідних фахівців».

Крім того, вона повідомила, що її не пустили на зустріч із чоловіком.

96