НОВИНИ

Дружина Луценка заявляє про значне погіршення здоров'я чоловіка

Стан здоров’я екс-міністра Юрія Луценка значно погіршився. Про це заявила його дружина Ірина Луценко, яка відвідала його напередодні у Менській виправній колонії, повідомили у Народній самообороні.

«Мені повідомили, що Луценко відмовився від права скористатися телефоном у понеділок та вівторок через погане самопочуття. Йому прописали ліжковий режим, два дні він знаходиться виключно на знеболювальних препаратах та відмовляється від їжі», - наголосила Ірина Луценко.

Вона зазначає, що чоловікові важко дійти до кімнати побачень. «Все його тіло вкрите червоними плямами, його турбують постійні запаморочення та нудота», - зазначила Ірина Луценко.

На її думку, «це – наслідок нелікування тих хвороб, які підтвердили усі медичні комісії від МОЗ». «Окрім термінового стаціонарного лікування Луценко потребує і дотримання сурової дієти – теплої білкової їжі, яка б сприяла хоча б підтримці організму при наявних хворобах цирозу печінки, портальної гіпертензії та інших. Але на моє прохання дотримуватися Луценку дієти керівництво колонії відмовило мені», - наголосила Луценко.

Вона також вказала, що показовий приїзд омбудсмена Валерії Лутковської та чотирьох лікарів із Чернігова, а пізніше і вивезення чоловіка на екскурсію до Чернігівської обласної лікарні жодним чином не додало йому здоров’я. «Омбудсмен має покласти всю відповідальність за здоров’я Юрія Луценка на керівництво Менської виправної колонії №91 та Державної пенітенціарної служби, які ігноруючи усі наявні медичні висновки, не зробили жодного кроку для лікування Луценка ні в межах колонії, ні в стаціонарних медзакладах», - наголосила вона

«Максимум, що дозволили собі працівники колонії – це ліжковий режим для Луценка. Це їхній рецепт для лікування цирозу печінки, гепатиту та інших важких хвороб, що входять до переліку захворювань, які є підставою для звільнення засуджених від подальшого відбування покарання», - підсумувала  дружина екс-міністра.

Нагадаємо, 8 жовтня керівництво Менської колонії заявило, що немає жодних юридичних та медичних підстав для звільнення екс-міністра Юрія Луценка.  

Луценка етапували в Менському колонію 31 серпня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.