НОВИНИ

Тюремники заявляють, що Луценко не потребує лікування поза межами колонії

Державна пенітенціарна служба повідомляє, що сьогодні, 8 листопада, в умовах Менської виправної колонії (№91) фахівцями МОЗ та Державної пенітенціарної служби було здійснено комісійний медичний огляд засудженого екс-міністра Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба ДПтС.

«Після проведення огляду лікарями було призначено медикаментозне лікування засудженого під наглядом медперсоналу виправної колонії, а також рекомендовано інструментальне та лабораторне дообстеження стану здоров’я Юрія Луценка по профілю гастроентерології, з можливою подальшою консультацією лікарів відповідного профілю», - йдеться в повідомленні.

«Наразі показань для лікування  Луценка поза межами виправного закладу, згідно висновків лікарів, не має. Стан здоров’я засудженого визначено як задовільний», - підсумовують у відомстві.

Нагадаємо, напередодні  Ірина Луценко заявила, що стан її чоловіка значно погіршився.

В той же час Державна пенітенціарна служба повідомила, що стан здоров’я  Луценка задовільний і не викликає занепокоєння у лікарів, однак поінформувала, що ближчим часом у межах виправного закладу буде проведено черговий комісійний огляд Луценка на предмет оцінки результатів призначеного лікування та вироблення рекомендацій щодо подальшого медичного супроводу засудженого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.