Депутати ВР Криму відправили у відставку уряд Могильова

Акценти
27 Лютого 2014, 17:58

За її словами, за підтримку відповідного рішення проголосували 55 з 64 кримських парламентарів.

Відповідно до прийнятого рішення, Верховна Рада Криму визнала діяльність Ради міністрів Криму за 2013 за результатом його звіту в цілому незадовільною, а також у зв'язку з цим висловила недовіру кримському уряду.

Цим же рішенням парламент припинив повноваження Ради міністрів Криму.

Крім того, парламент звільнив Анатолія Могильова з посади голови Ради міністрів Криму в порядку ст. 136 Конституції України.

Документ набирає чинності з моменту прийняття.

Нагадаємо, сьогодні близько 5-ої ранку близько 60 невідомих зі зброєю захопили приміщення Верховної Ради Криму й Ради міністрів АРК у Сімферополі. Працівників звідти вивели.

Бойовики, що захопили будівлі, назвали себе "самообороною російськомовних громадян". Жодних вимог вони не висувають. 

Генеральна прокуратура почала кримінальне провадження за статтею "теракт" за фактом захоплення в Криму будівель Верховної Ради Криму і Ради міністрів автономії.

Міністерство закордонних справ викликало Тимчасового повіреного РФ в Україні Андрія Воробйова, якому вручено ноту щодо невідкладного проведення двосторонніх консультацій між Україною і Росією.

Президія Верховної Ради АРК поширила заяву, в якій пропонує провести загальнокримський референдум з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень.

Згодом голова кримського парламенту Володимир Константинов заявив, що на позачерговому засіданні розглянуть два питання: про проведення всекримського референдуму 25 травня про розширення повноважень АРК та про економічну ситуацію у Криму та звіт уряду. Втім, поки засідання парламенту не відбулося.

90