НОВИНИ

Константинов вирішив розглядати питання референдуму в Раді АРК під дулами автоматів

На позачерговому засіданні Верховної Ради АРК, що заплановане на сьогодні, розглянуть два питання. Про це йдеться у відеозверненні голови кримського парламенту Володимира Константинова.

«Буде винесено два питання - про проведення всекримського референдуму 25 травня про розширення повноважень АРК. Питання друге - про економічну ситуацію у Криму та звіт уряду. Ми плануємо розглянути ці питання, щоб задовольнити вимоги тих людей, які сьогодні обурюючись, ходять вулицями, і не бачать перспективи», - зазначив Константинов.

Він підкреслив, що кримський парламент продовжує працювати в штатному режимі, незважаючи на події, що відбуваються в Україні та Криму.

«Ситуація залишається напруженою. Вчора спровокували конфлікт. Радикальні елементи не дали нам провести позачергове засідання Верховної Ради. Сьогодні я своїм рішенням організував позачергове засідання Верховної Ради, на якому ми обговорюватимемо найбільш актуальні питання на сьогоднішній день для автономії», - наголосив Константинов.

Нагадаємо, сьогодні близько 5-ої ранку близько 60 невідомих зі зброєю захопили приміщення Верховної Ради Криму й Ради міністрів АРК у Сімферополі. Працівників звідти вивели.

Бойовики, що захопили будівлі, назвали себе "самообороною російськомовних громадян". Жодних вимог вони не висувають. Вони також відмовились від переговорів з главю уряду АРК Анатолієм Могильовим та представниками російського консульства, заявивши, що не уповноважені вести переговори.

До Сімферополя направлялася колона БТРів. Прес-секретар кримського прем'єра Віолетта Лісіна повідомила, що БТРи належать Чорноморському флоту Російської Федерації. Згодом БТРи повернулися на російську базу.

В.о президента та спікер парламенту Олександр Турчинов на засіданні Верховної Ради заявив, що будь-які спроби захоплювати адміністративні будівлі в Україні буде розцінюватися як злочин проти української держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.