Черкащину затягнуло димом через пожежі торфовищ у Полтавській області

15 Жовтня 2015, 18:10

У Черкасах та частині Черкаської області через пожежі торф’яників на Полтавщині спостерігається задимлення та підвищення концентрації оксиду вуглецю у повітрі. Про це повідомив речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

За його словами, на Черкащині не виявлено пожеж, які б могли спричинити задимлення. В той же час, мобільна група управління з’ясувала, що задимлення Черкас найімовірніше є наслідком пожеж на 30 га торфовищ в районі селища Оржиця Полтавської області.

Як повідомили у прес-службі Черкаської облдержадміністрації, у зв’язку із забрудненням атмосферного повітря продуктами горіння, у Черкасах зафіксовано перевищення гранично допустимих разових концентрацій чадного газу (оксиду вуглецю) в межах 2,6-2,8 ГДК. Перевищень вмісту сірчистого ангідриду та діоксиду азоту по Черкасам не виявлено. В інших містах та райцентрах області перевищень гранично допустимих концентрацій зазначених інгредієнтів не зареєстровано.

Наразі в Черкасах дим вже почав розсіюватися.

Нагадаємо, вночі на 3 вересня дим затягнув райони Києва, рятувальники просять зачинити вікна й не виходити на вулицю. Київська влада вирішила закрити школи. У ДСНС повідомили, що причиною є умисний підпал у Дарницькому лісі.